- اصفهان بلاگ - http://www.isfahanblog.com -

چرا در ضیافت افطار پردیسان شرکت نکردم؟!

Posted By سپهر سلیمی On تیر ۱۷, ۱۳۹۵ @ ۱۰:۲۴ ب.ظ In محیط زیست,وبلاگ های اصفهان | Comments Disabled

پس از افطاری مشترک جمعی از کوشندگان و اعضای سمن های محیط زیستی با سرکار خانم ابتکار در پردیسان تعداد زیادی از دوستان خوبم در این مورد عکس و مطلب گذاشته اند. من نیز با اینکه به عنوان نماینده سمن های شبکه محیط زیستی استان اصفهان برای این جلسه دعوت بودم اما هفته پیش انصراف خودم از حضور را به اعضای شبکه اصفهان اعلام کردم.

در یکسال گذشته و در چهار نشست فصلی شبکه های استانی سمن های محیط زیست کشور که در گرگان، تبریز [1]، دامغان [2]و عسلویه [3]برگزار شده سرکار خانم ابتکار علیرغم پیگیری برگزارکنندگان در هیچکدام از این نشست ها حاضر نشده اند. اگر این جلسه صرفا برای افطاری و عکس دسته جمعی بوده که باید گفت این کار صد در صد غیر محیط زیستی است که عده ای از سراسر ایران برای یک افطار و عکس به پردیسان بیایند. اگر هدف گفتگوی محیط زیستی ها با رییس سازمان بوده که باید پرسید چرا این اتفاق در چهار همایش برگزار شده در یکسال گذشته اتفاق نیفتاده؟! مگر نه اینکه حضور سرکار خانم ابتکار و همراهانشان در جمع نمایندگان محیط زیست کشور بسیار آسانتر و محیط زیستی تر بوده است!؟

از این جهت و به خاطر دلایل دیگری که در این فرصت مجال پرداختن به آن نیست ترجیح دادم در این نشست حضور نداشته باشم و شان خود به عنوان یک کوشنده داوطلب را حفظ کنم، هر چند با این تصمیم از لذت دیدار بسیاری از دوستان خوبم محروم شدم... خیلی با خودم کلنجار رفتم که آیا این چند خط را بنویسم یا ننویسم، اتفاقات امروز و فردا مهم نیست، مهم آنست که سالها بعد تاریخ در مورد ما چگونه قضاوت کند.

پی نوشت: البته قطعن این موضوع شامل حال دوستان تهرانی نمی شود.


Article printed from اصفهان بلاگ: http://www.isfahanblog.com

URL to article: http://www.isfahanblog.com/5995/%da%86%d8%b1%d8%a7-%d8%af%d8%b1-%d8%b6%db%8c%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d8%a7%d9%81%d8%b7%d8%a7%d8%b1-%d9%be%d8%b1%d8%af%db%8c%d8%b3%d8%a7%d9%86-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d9%86%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%85%d8%9f/

URLs in this post:

[1] تبریز: http://animal.persianblog.ir/post/1160/

[2] دامغان : http://animal.persianblog.ir/post/1187/

[3] عسلویه : http://animal.persianblog.ir/post/1224/

Copyright © 2010 isfahanblog.com. All rights reserved.